Stogi
MegaMocni

O żłobku na Stogach

Żłobek MegaMocni Stogi to nasza morska perła w koronie.

Jej wnętrze, choć na suchym lądzie, pachnie dalekomorską przygodą. Delikatne, estetyczne wykończenia wyciszają i cieszą oko, nie tylko rodziców, ale przede wszystkim naszych najmłodszych. To radość przebywania w pięknej, jasnej przestrzeni pełnej zabawek i pomocy dydaktycznych. MegaMocni Stogi posiadają duży ogród z placem zabaw dostosowany do potrzeb maluchów o niespożytej energii.

Nasza żłobek to nowoczesny obiekt zlokalizowany w biurowcu Koga na Stogach.

Dzięki położeniu przy trasie Majora Henryka Sucharskiego dojazd do naszego żłobka i przedszkola z Południowej Obwodnicy Gdańska zajmuje jedynie 5 minut. Jadąc w przeciwną stronę, tunelem pod Martwą Wisłą, w kolejne 5 minut znajdziemy się w Dolnym Wrzeszczu. MegaMocni Stogi to nie tylko doskonałe miejsce nie tylko dla mieszkańców Stogów, ale również Wrzeszcza, południowych dzielnic Gdańska i licznych podgdańskich miejscowości.

Z Gdańska głównego dojedziemy na Stogi tramwajem nr 9 lub 8. Należy wysiąść na przystanku Sucharskiego i przejść uliczką wzdłuż ogródków działkowych i trasy Sucharskiego ok. 10 minut piechotą.

Z Gdańska Głównego jedzie również autobus linii 106, który zatrzymuje się pod samym budynkiem KOGA. Przystanek Andruszkiewicza 01.

Z Wrzeszcza PKP jedzie do nas autobus 158 oraz 258 i zatrzymują się pod samym budynkiem KOGA.

Joanna Wiśniewska

Dyrektora Przedszkola i Żłobka
MegaMocni Stogi

Ukończyłam filologię polską na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia podyplomowe z pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz Zarządzania Oświatą w Ateneum, tytuł magistra z pedagogiki rewalidacyjnej z wczesnym wspomaganiem rozwoju dziecka zdobyłam w Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej.

Pracę z dziećmi rozpoczęłam w Polskiej Szkole w Leuven w 2017 r. od tamtego czasu stale podnoszę swoje kwalifikacje. Na swoim koncie mam wiele kursów oraz szkoleń. Między innymi jestem certyfikowanym trenerem TUS I i II stopnia, trenerem Sensoplastyki® oraz trenerem Treningu Kreatywnego Wczesnego Rozwoju. Do MegaMocnych dołączyłam w czerwcu 2021.

Chciałabym, aby każde dziecko miało możliwość uczyć się poprzez doświadczanie w ciekawy dla niego sposób. Aby każdy uczeń miał możliwość na samodzielną pracę, popełnianie błędów i poszukiwanie odpowiedzi.

W wolnym czasie prowadzę warsztaty dla dzieci. Praca ze środowiskiem lokalnym, seniorami, podopiecznymi bibliotek czy domów kultury przypomina mi, że nie tylko my uczmy dzieci, ale dzieci uczą również nas.

Prywatnie jestem fanką aktywnego spędzania czasu, długich spacerów z psem oraz dobrego jedzenia. Nie potrafię żyć bez morza i lasu. To tam znajduje energię do działania.

Jedzenie jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka, zwłaszcza
wzrastającego i rozwijającego się. Dlatego tak ważne jest zapewnienie
wszystkich niezbędnych składników pokarmowych dostarczanych we
właściwych proporcjach.

Dzieci dostają w ciągu dnia 5 posiłków: śniadanie, II śniadanie, zupę, II danie, podwieczorek.

Posiłki przygotowują kucharze i specjaliści-dietetycy z Gastro House. Do sal podajemy je na talerzach.
Dbamy o to, żeby jedzenie zawsze było świeże, zrównoważone i dostosowane do potrzeb rozwijającego się malucha.

Jeśli wiesz, że Twoje dziecko ma alergie pokarmowe lub schorzenia uniemożliwiające mu spożywanie niektórych składników, przygotujemy dania dostosowane specjalnie do jego potrzeb. W swojej ofercie mamy m.in. diety wegetariańskie, bezmleczne i ograniczające gluten. W przypadku innych koniecznych zmian, dietę ustalimy indywidualnie.

Na urodzinowe okazje rodzice mogą zamówić torty wykonane z naturalnych i pełnowartościowych produktów. Oferta:

Przykładowe menu

Zajęcia

Cennik

Na koszt pobytu dziecka w placówce składa się czesne oraz wyżywienie. W celu rezerwacji miejsca należy wnieść opłatę wpisową.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Pobierz cennik

MegaMocni Stogi