Facebook Pixel Code
Umów spotkanie
Zapisz dziecko

Wybierz grupę wiekową

Żłobek lub przedszkole Szkoła
Nasze placówki

Adres: Lawendowa 1
80-180 Borkowo
Telefon: +48 506 562 053
E-mail: borkowo@megamocni.edu.pl

Godziny otwarcia: 6:00 – 17:30

Przejdź do strony internetowej
Gowidlino
Szkoła Podstawowa
MegaMocni

Zajęcia dodatkowe

Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne kształtują u dzieci praktyczne umiejętności kulinarne, uczą zasad higieny i rozwijają umiejętność bezpiecznego posługiwania się przyborami kuchennymi. Podczas zajęć dzieci poznają zasady zdrowego odżywiania się, uczą się planowania i organizowania swoich działań oraz odkrywają nowe smaki i zapachy.

 

Basen

Pływanie ma znakomity wpływ na rozwój dzieci –  kształtuje charakter i poprawia kondycję. Hartuje i wzmacnia organizm, zapewnia prosty kręgosłup, uczy prawidłowego oddechu oraz przezwyciężania słabości, dostarcza nowych wrażeń, uwalnia endorfiny – hormony szczęścia. To świetny sposób na tworzenie nawyku aktywnego spędzania czasu wolnego.

 

Zajęcia terenowe

Ruch i przebywanie na świeżym powietrzu są niezwykle ważne. Dbamy, aby dzieci miały stały kontakt z przyrodą oraz nabywały wiedzę przyrodniczą w praktyce.

Kółko plastyczne

Na zajęciach doskonalimy warsztat plastyczny i uczymy się stosowania różnorodnych technik, materiałów i narzędzi plastycznych. Rozwijamy wyobraźnię, twórcze myślenie oraz wzmacniamy wiarę we własne siły i możliwości. Odkrywamy radość z tworzenia.