Borkowo
MegaMocni

O przedszkolu

Przedszkole MegaMocni Borkowo to nasze wyjątkowe miejsce na południe od Gdańska.

Budynek placówki został zaprojektowany tak, by sprostać potrzebom naszych najmłodszych. Żywa kolorystyka przestronnych wnętrz zaprasza dzieci do spędzenia w nich czasu. Atutem placówki jest duży ogrodzony teren zielony z nowoczesnym i bezpiecznym placem zabaw. Słowem – mamy miejsce do zabawy!

Nasza placówka to nowoczesny obiekt zlokalizowany w samodzielnym budynku w Borkowie, w gminie Pruszcz Gdański.

Dojazd od strony Obwodnicy Trójmiasta i węzła Gdańsk Południe zajmuje 10 minut. Natomiast z traktu św. Wojciecha dojazd trwa 5 minut. Nasz żłobek i przedszkole to idealne miejsce nie tylko dla mieszkańców Borkowa, ale także Kowali, Jankowa Gdańskiego oraz gdańskiej dzielnicy Łostowice.

Karolina Szamlewska-Karsznia

Dyrektor Przedszkola i Żłobka
MegaMocni Borkowo

Ukończyła pedagogikę ze specjalizacjami: wczesna edukacja z terapią pedagogiczną oraz wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. Ma na koncie wiele kursów oraz szkoleń, m.in. dyplomowany kurs metody dobrego startu i dwustopniowy kurs diagnozy i terapii ręki. Jest także certyfikowanym trenerem treningu umiejętności społecznych I i II stopnia. Niezwykle ważne jej dla niej ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji. Na swojej ścieżce zawodowej była animatorem dziecięcym, nauczycielem oraz dyrektorem przedszkola i żłobka. Przez rok pracowała także jako wicedyrektor szkoły. Oprócz tego jest wykładowcą Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej.

W pracy ceni przestrzeń na nowe doświadczenia, szczerość oraz profesjonalizm. Zawodowo interesuje się zagadnieniem nauczania matematyki najmłodszych, psychologią – zwłaszcza dziecka i prawem oświatowym.

Marlena Młodzianowska

Zastępca Dyrektora Przedszkola i Żłobka
MegaMocni Borkowo

Doświadczenie zawodowe zdobywała początkowo jako animator dziecięcy, a później jako nauczyciel i wychowawca w przedszkolach.

Ukończyła studia licencjackie o specjalności pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna w Uniwersytecie w Białymstoku, studia magisterskie o specjalności pedagogika opiekuńcza z poradnictwem rodzinnym w Uniwersytecie Gdańskim oraz studia podyplomowe Socjoterapia i praca z grupą w Uniwersytecie Gdańskim.

Posiada certyfikat 3-modułowego kursu terapii Integracji Sensorycznej.

Na ścieżce rozwoju kształciła się również na kursie terapeuty ręki I i II stopnia, kursie trenera I stopnia Sensoplastyki, kursie trenera TUS. Brała również udział w szkoleniach z dziecięcej matematyki, matematyki intuicyjnej i arteterapii.

Jedzenie jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka, zwłaszcza
wzrastającego i rozwijającego się. Dlatego tak ważne jest zapewnienie
wszystkich niezbędnych składników pokarmowych dostarczanych we
właściwych proporcjach.

Dzieci dostają w ciągu dnia 5 posiłków: śniadanie, II śniadanie, zupę, II danie, podwieczorek.

Posiłki przygotowują kucharze i specjaliści-dietetycy z Gastrohouse Catering. Do sal podajemy je na talerzach.
Dbamy o to, żeby jedzenie zawsze było świeże, zrównoważone i dostosowane do potrzeb rozwijającego się malucha.

Jeśli wiesz, że Twoje dziecko ma alergie pokarmowe lub schorzenia uniemożliwiające mu spożywanie niektórych składników, przygotujemy dania dostosowane specjalnie do jego potrzeb. W swojej ofercie mamy m.in. diety wegetariańskie, bezmleczne i ograniczające gluten. W przypadku innych koniecznych zmian, dietę ustalimy indywidualnie.

Na urodzinowe okazje rodzice mogą zamówić torty wykonane z naturalnych i pełnowartościowych produktów. Sprawdź oferty:

Przykładowe menu

Zajęcia

Cennik

Na koszt pobytu dziecka w placówce składa się czesne oraz wyżywienie.
W celu rezerwacji miejsca należy wnieść opłatę wpisową.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Pobierz cennik

borkowo@megamocni.edu.pl