Mały Kack
MegaMocni

O żłobku w Małym Kacku

Żłobek MegaMocni Mały Kack to pierwsza nasza placówka na terenie Gdyni.

Wyróżnia ją jasna, przestronna i nowoczesna przestrzeń dostosowana do potrzeb dzieci. Bliskość placu zabaw oraz lasu stwarza przestrzeń do eksploracji podczas codziennych spacerów. A jeśli zabraknie pogody, to dzieci mogą spędzać czas w sali aktywności, zaopatrzonej w sprzęt do gimnastyki oraz ściankę i siatkę wspinaczkową.

Żłobek mieści się na 2. piętrze Centrum Handlowego Parkova w Gdyni.

Dojazd jest możliwy od strony Karwin (ul. Chwaszczyńską, dalej ul. Wielkopolską), od południa ul. Sopocką, a od Orłowa oraz Redłowa ul. Wielkopolską. Podróż od obwodnicy zajmuje tylko 10 minut, a od al. Zwycięstwa – 5 minut. Nasz żłobek i przedszkole to idealne miejsce dla mieszkańców Gdyni: Małego i Wielkiego Kacka, Karwin, Dąbrowy, a także Orłowa i Redłowa.

Aleksandra Kaszuba-Maćkowska

Dyrektor Przedszkola i Żłobka
MegaMocni Mały Kack

Ukończyła studia pedagogiczne magisterskie o specjalności kształcenie zintegrowane (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy), studia podyplomowe – Psychologia Dzieci i Młodzieży – wspomaganie rozwoju (SWPS Sopot), studia podyplomowe - Metodyka nauczania języka obcego (Program Insert).

Jest również Trenerem - Pomorskiej Szkoły Trenerów Wsparcia Oświaty, Certyfikowanym Edukatorem Pozytywnej Dyscypliny, Certyfikowanym Nauczycielem Pozytywnej Dyscypliny, Praktykiem PD.

Ponadto uczestniczyła w różnorodnych formach doskonalenia z zakresu zarządzania (Dyrektor Liderem i Menadżerem; Nadzór Pedagogiczny i plan pracy Przedszkola; Pomoc Psychologiczno-Pedagogiczna; Prawo Oświatowe etc.), nauczania (Plan Daltoński; Symultaniczno-Sekwencyjna Metoda Nauka Czytania; Pedagogika zabawy; Notowanie nielinearne-uczeń uzdolniony; Ruch, który rozwija umysł; Ocenianie kształtujące etc.) i bezpieczeństwa (kierownik wycieczek szkolnych; wychowawca wypoczynku dla dzieci; pierwszej pomocy; dzieci z cukrzycą).

Od 18 lat związana z wychowaniem i edukacją dzieci, nauczyciel mianowany, od 8 lat na stanowisku dyrektora Przedszkola. Pełniła również funkcję opiekuna nauczycieli stażystów. Inspirowana ciekawością i fascynacją drugim człowiekiem – w ciągłej podróży po nową wiedzę i doświadczanie.

Jedzenie jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka, zwłaszcza
wzrastającego i rozwijającego się. Dlatego tak ważne jest zapewnienie
wszystkich niezbędnych składników pokarmowych dostarczanych we
właściwych proporcjach.

Dzieci dostają w ciągu dnia 5 posiłków: śniadanie, II śniadanie, zupę, II danie, podwieczorek.

Posiłki przygotowują kucharze i specjaliści-dietetycy z Gastro House Catering. Do sal podajemy je na talerzach.
Dbamy o to, żeby jedzenie zawsze było świeże, zrównoważone i dostosowane do potrzeb rozwijającego się malucha.

Jeśli wiesz, że Twoje dziecko ma alergie pokarmowe lub schorzenia uniemożliwiające mu spożywanie niektórych składników, przygotujemy dania dostosowane specjalnie do jego potrzeb. W swojej ofercie mamy m.in. diety wegetariańskie, bezmleczne i ograniczające gluten. W przypadku innych koniecznych zmian, dietę ustalimy indywidualnie.

Na urodzinowe okazje rodzice mogą zamówić torty wykonane z naturalnych i pełnowartościowych produktów. Oferta:

Przykładowe menu

Zajęcia

Cennik

Na koszt pobytu dziecka w placówce składa się czesne oraz wyżywienie. W celu rezerwacji miejsca należy wnieść opłatę wpisową.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Pobierz cennik

MegaMocni Mały Kack