15.07.2024

Bezpieczna droga do szkoły i przedszkola MegaMocni Gowidlino

Czy widziałeś, że dzieciom mieszkającym w Gowidlinie i okolicznych miejscowościach zapewniamy dojazd do szkoły i przedszkola MegaMocni? Sprawdź, jak zagwarantować dziecku bezpieczny transport do i z placówki!

Pakiety wakacyjne w przedszkolach MegaMocni

W przedszkolu Twojego dziecka trwa przerwa wakacyjna? Nie martw się, w placówkach MegaMocni zapewnimy opiekę Twojemu maluchowi! Sprawdź szczegóły oferty pakietów godzinowych.

Edukacja domowa z MegaMocnymi

Gdy rodzic zdecyduje się na edukację domową, to dziecko powinno być zapisane do wybranej placówki. Możesz wybrać naszą MegaMocną Szkołę w Gowidlinie. Poznaj szczegóły!

Nowość! Hiszpański w przedszkolu na Zaspie!

Już od września przedszkolaki w MegaMocni Zaspa będą uczyć się języka hiszpańskiego! Nowe zajęcia będą w cenie czesnego.

Żłobek nawet za 0 zł? Program Aktywny Rodzic w MegaMocnych

Od 1 października tego roku rusza rządowy program Aktywny Rodzic, nazywany inaczej „babciowym”. Zastanawiasz się, na jakich zasadach będzie można otrzymać dofinansowanie i jak z niego skorzystać? W tym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje!

Poznaj dyrektorkę placówki MegaMocni Banino

Żłobek i Przedszkole MegaMocni Banino ma swoją dyrektorkę i to dobry czas, aby ją poznać. Anna Kulczycka działa na wysokich obrotach, aby jak najlepiej przygotować placówkę na otwarcie.