Facebook Pixel Code

E-mail: borkowo@megamocni.edu.pl

Godziny otwarcia: 6:00 – 17:30

06.06.2024

Nie masz planów na weekend? Przyjdź na festyn!

Czy Twoje dziecko chciałoby poskakać na eurobungee, pobawić się na dmuchańcach lub przejechać się na grzbiecie prawdziwego kucyka? W ten weekend będzie to możliwe! 🥳

27.02.2024

Dni Otwarte naszych placówek

W marcu zapraszamy na Dni Otwarte aż 9 naszych placówek. To dobra okazja, aby ponać kadrę, dyrekcję oraz zwiedzić placówkę. Zapraszamy razem z dziećmi, dla których przygotowujemy różnorodne atrakcje.

22.02.2024

#SiładlaOlafa - charytatywny spływ kajakowy

Poznajcie Liubov, Megamocną opiekunkę, która wraz z mężem podejmuje wyzwanie pobicia rekordu Guinnessa w zimowym spływie Wisłą. Charytatywny spływ ma na celu zebranie funduszy na terapię genową 2-letniego Olafka z Gdańska.

20.02.2024

Zerówka MegaMocni Jasień

Już we wrześniu rusza grupa zerówkowa dla 6-latków w naszej placówce na Jasieniu. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 21 lutego o godz. 17:30. Dowiedz się więcej o naszej ofercie w artykule.

15.02.2024

#PomocniMegamocni - podsumowanie akcji dla Seniorów

Nasze placówki regularnie angażują się w różnorodne akcje charytatywne, zwracając uwagę na potrzeby innych. W ostatnich miesiącach szczególną uwagę poświęciliśmy seniorom.

05.02.2024

Borkowo Przedszkolem Roku!

Przedszkole MegaMocni Borkowo otrzymało tytuł Przedszkola Roku 2023 w powiecie gdańskim w Plebiscycie Edukacyjnym Dziennika Bałtyckiego!