Poznaj dyrektorkę placówki MegaMocni Banino

28.06.2024

Prace wykończeniowe w naszej placówce MegaMocni Banino trwają. We wrześniu oficjalne otwarcie. A nowa Pani dyrektor już działa, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Witamy serdecznie na naszym pokładzie Annę Kluczycką!

Magister pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, nauczyciel zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, ukończyła studia podyplomowe na kierunku polityka i zarządzanie oświatą. Jest również trenerem TUS, terapeutą ręki oraz trenerem regulacji emocji dziecka. Wszystko po to, aby lepiej zrozumieć i móc wskazać właściwą drogę maluchom.

O sobie:

Od wielu lat realizuję się zawodowo jako osoba zarządzająca procesem edukacji najmłodszych. Jest to nie tylko mój sposób na zarabianie pieniędzy czy obowiązek, ale przede wszystkim pasja, dzięki której mam zaszczyt uczestniczyć w życiu dzieci oraz być wsparciem i pomocą dla ich Rodziców. Każdy dzień witam z zaangażowaniem, energią i uśmiechem, starając się zarażać tym innych. Świadomość, jak duży wpływ mam na rozwój i edukację maluchów, pozwala mi wierzyć, że to co robię ma sens i chcę robić to dalej.