Facebook Pixel Code
Umów spotkanie
Zapisz dziecko

Wybierz grupę wiekową

Żłobek lub przedszkole Szkoła
Nasze placówki

Adres: Lawendowa 1
80-180 Borkowo
Telefon: +48 506 562 053
E-mail: borkowo@megamocni.edu.pl

Godziny otwarcia: 6:00 – 17:30

Przejdź do strony internetowej

Kariera

W pracy najważniejsze są dla nas relacje. Jesteśmy zespołem wzajemnie wspierających się ludzi. Doceniamy wszelkie indywidualne inicjatywy, zaangażowanie i kreatywne podejście.

Wiemy, jak ważne jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych, dlatego nasi dyrektorzy placówek są otwarci na nowe projekty, nieszablonowe pomysły i rozwijanie kluczowych kompetencji. Wierzymy w to, że rozwój jednego pracownika wpływa na pozostałych.

Benefity

 • ubezpieczenie
  OC I NNW

 • preferencyjne warunki korzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej

 • korzystne warunki uczestnictwa w programie MultiSport

 • udział w programach lojalnościowych

 • preferencyjne warunki pobytu w żłobku lub przedszkolu dla Twojego dziecka

 • ciągły rozwój i szkolenia

 • możliwość realizacji awansu zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

 • ścieżka rozwoju zawodowego (możliwość awansu na stanowiska koordynacyjne)

 • praca w nowoczesnych przestrzeniach, z zapleczem materiałów dydaktycznych

 • świętowanie i nagradzanie okrągłych rocznic zatrudnienia oraz urodzin

 • dodatkowe 2 dni wolne od pracy w roku

 • program zniżek w jednej z największych uczelni prywatnych w Trójmieście

Oferty pracy

Kogo szukamy? Sprawdź aktualne oferty pracy:

Formularz aplikacyjny

Administratorem Państwa danych osobowych są: Juneco Sp. z o.o. (ul. Biała 1, 80-435 Gdańsk), Stowarzyszenie Twórczego Rozwoju DyNaMo (ul. Biała 1, 80-435 Gdańsk), Infrastruktura i Inwestycje Sp. z o.o. (ul. Leskiego 19/20, 80-180 Gdańsk).


Prosimy o dołączenie w dokumentach klauzuli:

Jeśli aplikacja dotyczy jednego stanowiska:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.


Jeśli aplikacja ma być brana pod uwagę w przyszłych procesach rekrutacyjnych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Proces rekrutacji

Jak do nas dołączyć?

1. Wyślij swoje CV.

2. Przyjdź na rozmowę rekrutacyjną.

3. Dopełnij wszystkich formalności.

4. Podpisz umowę i dołącz do naszego zespołu!

Opinie pracowników

Co mówią nasi pracownicy?

Ula, MegaMocni Mały Kack

Pracuję w przedszkolu MegaMocni już od roku. Placówka w pełni spełnia moje oczekiwania. Każdy z nas ma dużą przestrzeń do rozwoju oraz możliwości, aby dać upust swojej kreatywności. Przestrzeń wizualnie zachwyca, jest estetycznie i pięknie! Współpraca z tutejszą kadrą i dziećmi to czysta przyjemność.

Yana, MegaMocni Suchanino

Bardzo lubię kontakt z dziećmi, więc przede wszystkim za to cenię swoją pracę. Atmosfera, która panuje u nas jest również motywująca. W mojej pracy nie ma monotonii, cały czas się coś dzieje, zajęcia, które prowadzę nigdy nie są takie same.

Patrycja, MegaMocni Strzyża

W naszej placówce najbardziej doceniam rodzinną atmosferę, możliwość rozwoju oraz bardzo dobry kontakt z przełożonymi. Dzięki temu czuję, że możemy na sobie polegać oraz bardzo łatwo nawiązuje się współpraca. Każdy pomysł pracownika brany jest pod uwagę, a to powoduje ogromną satysfakcję. Rzeczy formalne załatwia się od ręki i mogę zaufać w tej kwestii pracodawcy. To dla mnie duży komfort psychiczny. Otrzymuję również pomoc i wsparcie ze strony pracowników. To sprawia, że wiele rzeczy staje się niekwestionowanym ułatwieniem. Dziękuję, że mogę tu być. :)

Agata, MegaMocni Suchanino

Praca tutaj pozwala mi na realizację swojej pasji, którą jest praca z dziećmi. Czuję satysfakcję, kiedy osiągają one samodzielność lub uczą się nowych umiejętności. Dzięki udziale w szkoleniach oraz projektach, mogę się rozwijać, poszerzając swoje kwalifikacje oraz umiejętności. Codziennie pobudzam swoją kreatywność, prowadząc zajęcia oraz organizując przedszkolne uroczystości. Dodatkowo praca w naszych placówkach pozwala na poznanie wielu wspaniałych i pomocnych ludzi, którzy wspólnie tworzą MegaMocną atmosferę pracy.