Zaspa
MegaMocni

O przedszkolu na Zaspie

MegaMocni Zaspa to kameralna i przytulna przestrzeń blisko Ciebie.

Dobrze wyposażone sale, w przyjaznych i stonowanych kolorach, własna przestrzeń gimnastyczna, tablice interaktywne to tylko wybrane atuty miejsca. Bliskość zielonych parków oraz miejsc użyteczności publicznej zapewnia nam okazję do licznych spacerów i eksploracji okolicy. Na Zaspie nie da się nudzić!

Niepubliczne Przedszkole MegaMocni Zaspa zlokalizowane jest w sercu dzielnicy, w pobliżu osiedli, placów zabaw i zielonych parków.

To obiekt z bardzo dobrym dojazdem z głównych arterii Gdańska. Do placówki najszybciej można dostać się Aleją Rzeczypospolitej od strony Wrzeszcza oraz Przymorza. Bliskość zielonych parków, boisk sportowych i obiektów użyteczności publicznej: poczty, biblioteki – sprzyjają spacerom i umożliwiają dzieciom odkrywanie codziennych aktywności w mieście.

Agnieszka Ziegert-Liedtke

Dyrektor Przedszkola i Żłobka
MegaMocni Zaspa

Ukończyła edukację przedszkolną, wczesnoszkolną oraz II stopień terapii pedagogicznej z socjoterapią. Ma na koncie wiele kursów m.in. dwustopniowej terapii ręki. Jest także certyfikowanym trenerem Treningu Umiejętności Społecznych I i II stopnia oraz instruktorem zajęć rytmicznych. Na swoich zajęciach z pasją gra na ukulele. Niezwykle ważne jej dla niej ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji.

Współpracuje z Polskim Stowarzyszeniem na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, organizuje zbiórki oraz zaznajamia dzieci z różnymi obliczami niepełnosprawności. Przeprowadziła projekt napisania wspólnej opowieści przez dzieci oraz rodziców. W efekcie powstała „Opowieść o Smoku Krzysiu”, której sprzedaż zasiliła konto Fundacji Dr Clown.

Do MegaMocnych dołączyła w 2017 jako nauczyciel. Została wyróżniona tytułem „MegaMocny Pracownik” za tworzenie środowiska edukacyjnego, w którym dzieci uczą się przez doświadczanie, swobodnie się komunikują i nieustannie rozwijają swoją samodzielność. Po 5 latach pracy w placówce MegaMocni Zaspa została dyrektorem.

Jedzenie jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka, zwłaszcza
wzrastającego i rozwijającego się. Dlatego tak ważne jest zapewnienie
wszystkich niezbędnych składników pokarmowych dostarczanych we
właściwych proporcjach.

Dzieci dostają w ciągu dnia 5 posiłków: śniadanie, II śniadanie, zupę, II danie, podwieczorek.

Posiłki przygotowują kucharze i specjaliści-dietetycy z Gastro House. Do sal podajemy je na talerzach.
Dbamy o to, żeby jedzenie zawsze było świeże, zrównoważone i dostosowane do potrzeb rozwijającego się malucha.

Jeśli wiesz, że Twoje dziecko ma alergie pokarmowe lub schorzenia uniemożliwiające mu spożywanie niektórych składników, przygotujemy dania dostosowane specjalnie do jego potrzeb. W swojej ofercie mamy m.in. diety wegetariańskie, bezmleczne i ograniczające gluten. W przypadku innych koniecznych zmian, dietę ustalimy indywidualnie.

Na urodzinowe okazje rodzice mogą zamówić torty wykonane z naturalnych i pełnowartościowych produktów. Oferta:

Przykładowe menu

Zajęcia

Cennik

Na koszt pobytu dziecka w placówce składa się czesne oraz wyżywienie. W celu rezerwacji miejsca należy wnieść opłatę wpisową.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Pobierz cennik

MegaMocni Zaspa