Jasień
MegaMocni

O przedszkolu na Jasieniu

Przedszkole MegaMocni Jasień to nowoczesne przestrzenie, pełne światła, koloru i stylu, zaprojektowane z dbałością o detale i estetykę.

Swoją tematyką zapraszają podopiecznych do dzikiej jak dżungla, szalonej i pięknej przygody bycia dzieckiem. A wszystko to w towarzystwie najbardziej inspirujących przewodników – naszych nauczycieli. Placówka realizuje program wychowania przedszkolnego zgodnie z podstawą programową. Pracujemy w oparciu o metody aktywizujące – m.in. metodę projektów. Chcemy, aby dzieci w naszej placówce miały możliwość samodzielnego doświadczania.

Przedszkole MegaMocni Jasień zlokalizowane jest w Galerii Handlowej Rental Park w pobliżu Morskiego Parku Handlowego.

To obiekt położony niemal w centrum młodej i prężnie rozwijającej się dzielnicy mieszkaniowej z dobrym dojazdem do obwodnicy Trójmiasta. W oczekiwaniu na swojego malucha lub po drodze do naszej placówki spokojnie zrealizujesz sprawunki dnia codziennego.

Jagoda Stefanowska

Dyrektor Przedszkola i Żłobka
MegaMocni Jasień

Ukończyła pedagogikę ze specjalizacjami: pedagogika wczesnoszkolna, edukacja elementarna i nauczanie języka angielskiego, resocjalizacja i profilaktyka społeczna, a także studia menedżerskie dla kadry kierowniczej oświaty.

Jej doświadczenie zawodowe składa się z kilkunastu lat pracy na stanowiskach pedagoga-nauczyciela wychowania przedszkolnego oraz wicedyrektora i dyrektora przedszkola i żłobka.

Magdalena Rutkiewicz

Dyrektor Pedagogiczny Żłobka i Przedszkola
MegaMocni Jasień

Jest absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie ukończyła studia magisterskie na kierunku pedagogika ze specjalizacją w zakresie pedagogiki społecznej, pracy opiekuńczej i socjalnej. Swoje kwalifikacje poszerzyła studiując podyplomowo wychowanie przedszkolne z edukacją wczesnoszkolną, doradztwo zawodowe oraz zarządzanie oświatą.

Od 2005 roku związana jest z edukacją, a od 2012 roku ściśle z nauczaniem przedszkolnym. Przeszła całą ścieżkę kariery: od roli nauczyciela do dyrektor do spraw pedagogicznych. To właśnie w pracy z najmłodszymi odnajduje satysfakcję i poczucie spełnienia.

Jedzenie jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka, zwłaszcza
wzrastającego i rozwijającego się. Dlatego tak ważne jest zapewnienie
wszystkich niezbędnych składników pokarmowych dostarczanych we
właściwych proporcjach.

Dzieci dostają w ciągu dnia 5 posiłków: śniadanie, II śniadanie, zupę, II danie, podwieczorek.

Posiłki przygotowują kucharze i specjaliści-dietetycy z Gastro House. Do sal podajemy je na talerzach.
Dbamy o to, żeby jedzenie zawsze było świeże, zrównoważone i dostosowane do potrzeb rozwijającego się malucha.

Jeśli wiesz, że Twoje dziecko ma alergie pokarmowe lub schorzenia uniemożliwiające mu spożywanie niektórych składników, przygotujemy dania dostosowane specjalnie do jego potrzeb. W swojej ofercie mamy m.in. diety wegetariańskie, bezmleczne i ograniczające gluten. W przypadku innych koniecznych zmian, dietę ustalimy indywidualnie.

Na urodzinowe okazje rodzice mogą zamówić torty wykonane z naturalnych i pełnowartościowych produktów. Sprawdź oferty:

Przykładowe menu

Zajęcia

Cennik

Na koszt pobytu dziecka w placówce składa się czesne oraz wyżywienie.
W celu rezerwacji miejsca należy wnieść opłatę wpisową.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Pobierz cennik

jasien@megamocni.edu.pl