Gowidlino
MegaMocni

O przedszkolu w Gowidlinie

Przedszkole MegaMocni Gowidlino zlokalizowane jest we wsi Gowidlino, w gminie Sierakowice.

Jadąc trasą 211 od strony Sierakowic, przedszkole znajduje się niedaleko drogi głównej po prawej stronie. To samodzielny budynek z dwoma 70-metrowymi salami, własnym placem zabaw z bezpieczną nawierzchnią oraz ogródkiem warzywnym.

To idealne miejsce dla mieszkańców okolicznych miejscowości, takich jak: Siemirowice, Cewice, Lębork, Sulęczyno, Tuchlino.

Jagoda Stefanowska

Dyrektor Przedszkola i Żłobka
MegaMocni Gowidlino

Ukończyła pedagogikę ze specjalizacjami: pedagogika wczesnoszkolna, edukacja elementarna i nauczanie języka angielskiego, resocjalizacja i profilaktyka społeczna, a także studia menedżerskie dla kadry kierowniczej oświaty.

Jej doświadczenie zawodowe składa się z kilkunastu lat pracy na stanowiskach pedagoga-nauczyciela wychowania przedszkolnego oraz wicedyrektora i dyrektora przedszkola i żłobka.

Od stycznia 2023 roku jest dyrektorem Przedszkola MegaMocni Gowidlino oraz Szkoły Podstawowej MegaMocni w Gowidlinie.

Beata Starosz

Zastępca Dyrektora Szkoły Podstawowej
MegaMocni w Gowidlinie

Absolwentka Studium Nauczycielskiego oraz filologii polskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunkach: edukacja wczesnoszkolna, bibliotekarstwo i informacja naukowa, edukacja dla bezpieczeństwa z etyką.

Jest nauczycielem mianowanym z trzydziestoletnim stażem pracy w szkole. Rozpoczynała swoją pracę w oddziale przedszkolnym. Następnie pracowała w szkole podstawowej ucząc języka polskiego w klasach 4-8, pełniła funkcję pedagoga szkolnego oraz prowadziła bibliotekę. Po ukończeniu kolejnych studiów podyplomowych uczyła edukacji dla bezpieczeństawa. Pracowała również w zespole nadzorującym. Obecnie pełni funkcję wicedyrektora w Szkole Podstawowej MegaMocni w Gowidlinie.

Jedzenie jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka, zwłaszcza
wzrastającego i rozwijającego się. Dlatego tak ważne jest zapewnienie
wszystkich niezbędnych składników pokarmowych dostarczanych we
właściwych proporcjach.

Dzieci dostają w ciągu dnia 5 posiłków: śniadanie, II śniadanie, zupę, II danie, podwieczorek.

Posiłki przygotowują kucharze i specjaliści-dietetycy z firmy Usługi Gastronomiczne Kazimierz Żołnowski. Do sal podajemy je na talerzach. Dbamy o to, żeby jedzenie zawsze było świeże, zrównoważone i dostosowane do potrzeb rozwijającego się malucha.

Na urodziny rodzic może zamówić specjalny pakiet w cenie 300 zł, w ramach którego organizujemy imprezę wzbogaconą atrakcjami: zabawami, tańcami, malowaniem twarzy, prezentem dla solenizanta, tortem i poczęstunkiem owocowym.

Zajęcia

Cennik

Na koszt pobytu dziecka w placówce składa się czesne oraz wyżywienie.
W celu rezerwacji miejsca należy wnieść opłatę wpisową.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Pobierz cennik

MegaMocni Gowidlino