Banino
MegaMocni

O przedszkolu w Baninie

Na granicy Gdańska, w szybko rozwijającym się Baninie, które łączy w sobie miejskie udogodnienia i sąsiedztwo natury, powstaje nowy Niepubliczny Żłobek i Przedszkole MegaMocni.

Doskonała lokalizacja Banina sprzyja powstawaniu rodzinnych przedmieść. Stąd jest blisko zarówno do Gdańska, jak i do urokliwych terenów Szwajcarii Kaszubskiej, słynącej z tysiąca jezior i malowniczych krajobrazów.

W trosce o potrzeby stale przybywających najmłodszych mieszkańców Banina i okolic, tworzymy nowoczesny Niepubliczny Żłobek i Przedszkole MegaMocni Banino.

Pastelowa i jasna kolorystyka wnętrz będzie sprzyjać atmosferze radosnej zabawy i skupienia potrzebnego w pierwszej edukacji. Wyposażenie i przyjazna aranżacja sal zaspokoją wszystkie potrzeby dzieci – od wyciszenia do nieskrępowanej kreatywności. Dla bezpieczeństwa najmłodszych teren placówki będzie ogrodzony. Nie zapomnieliśmy o aktywnym spędzaniu czasu na zewnątrz – w ogrodzie Żłobka i Przedszkola MegaMocni Banino powstanie duży plac zabaw!

Jedzenie jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka, zwłaszcza
wzrastającego i rozwijającego się. Dlatego tak ważne jest zapewnienie
wszystkich niezbędnych składników pokarmowych dostarczanych we
właściwych proporcjach.

Dzieci dostają w ciągu dnia 5 posiłków: śniadanie, II śniadanie, zupę, II danie, podwieczorek.

Jeśli wiesz, że Twoje dziecko ma alergie pokarmowe lub schorzenia uniemożliwiające mu spożywanie niektórych składników, przygotujemy dania dostosowane specjalnie do jego potrzeb. W swojej ofercie mamy diety wegetariańskie, bezmleczne i bezglutenowe. W przypadku innych koniecznych zmian, dietę ustalimy indywidualnie.

Na urodzinowe okazje rodzice mogą zamówić torty wykonane z naturalnych i pełnowartościowych produktów.

Przykładowe menu

Zajęcia

Cennik

Na koszt pobytu dziecka w placówce składa się czesne oraz wyżywienie.
W celu rezerwacji miejsca należy wnieść opłatę wpisową.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Pobierz cennik

MegaMocni Banino