Wchodząc do MegaMocnych Suchanino, znów chciałoby się być dzieckiem! W salach znaleźć można liczne kryjówki i zakamarki, idealne do zabawy w chowanego. Wnętrza zaprojektowano z najwyższą dbałością o detale, co cieszy nie tylko odwiedzających rodziców ale i maluchy, które od najmłodszych lat rozwijają swoje poczucie estetyki i wrażliwość na otoczenie. Mamy swój własny taras z placem zabaw z widokiem na otaczającą dzielnicę. W naszym obiekcie znajduje się też winda ułatwiająca wjechanie wózkiem.
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Suchanino zlokalizowany jest nieomal w sercu dzielnicy Suchanino. Placówka, będąc jest na styku głównych arterii dzielnicy, umożliwia dogodny dojazd zarówno w kierunku Moreny jak i Centrum Gdańska. W pobliżu znajduje się dobrze rozbudowana infrastruktura handlowa, apteki, sklepy spożywcze, kwiaciarnia. Ułatwia to planowanie codziennej logistyki.
Gdzie nas znajdziesz?
Adres: Noskowskiego 1
80-170 Gdańsk
Telefon: +48 500 035 314
E-mail: suchanino@megamocni.edu.pl
Godziny otwarcia: 6:30 – 17:30
Jak do nas dojechać?
Autobus: 130, 131, 184, 210 do Przystanku Wagnera 1;
115, 199 do Przystanku Nad Jarem
Auto: Parkowanie możliwe od ulicy Sygietyńskiego oraz Rolnej
DYREKCJA

Marcin Juś
Dyrektor Żłobka i Przedszkola MegaMocni Suchnino
Przeczytaj więcej
Ukończył AWF w Poznaniu, gdzie zdobył tytuł magistra Wychowania Fizycznego o specjalności nauczycielskiej. Kilka lat później ukończył Studia Podyplomowe w Zarządzaniu Oświatą na Wyższej Szkole Zarządzania w Gdańsku. Na koncie ma także Studia Podyplomowe z Gimnastyki Korekcyjno-Kompensacyjnej. W swojej karierze zawodowej zajmował stanowisko Dyrektora w Szkole Podstawowej nr 2, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Nowym Stawie oraz Niepublicznym Sportowym Zespole Szkolno-Przedszkolnym Olimpijczyk w Gdańsku. W latach 2017-2018 był Wizytatorem w Kuratorium Oświaty w Gdańsku. Od 2018 roku związany jest z MegaMocnymi – gdzie sprawuje funkcję Dyrektora w placówkach na Suchaninie i na Strzyży.
Monika Błażyńska
Zastępca Dyrektora Żłobka i Przedszkola MegaMocni Suchanino
Przeczytaj więcej
Jest doświadczonym logopedą, pedagogiem specjalnym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z bogatym doświadczeniem oraz wiedzą pozwalającą podejmować się najtrudniejszych zadań z zakresu jej aktywności zawodowej.
Ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogicznym o specjalności logopedia oraz pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie. Jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku pedagogika specjalna o specjalności logopedia z wczesną interwencją.
Od wielu lat pracuje z dziećmi z trudnościami oraz deficytami rozwojowymi jako terapeuta i nauczyciel. Pracowała w szkołach i przedszkolach specjalnych. Prowadziła własny gabinet logopedyczny oraz była dyrektorem w Niepublicznym Przedszkolu Olimpijczyk nr 2 w Gdańsku. Jest certyfikowanym terapeutą ręki. Ukończyła studia podyplomowe z zarządzania oświatą w Wyższej Szkole Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie.INFORMATOR RODZICA
Jesteś ciekawy co żłobkowicze i przedszkolaki robią w ciągu dnia? Czego potrzebuje Twoje dziecko idąc do placówki?
Pobierz informator rodzica, sprawdź plan dnia oraz z czego składa się wyprawka.
WYŻYWIENIE
Posiłki przygotowują kucharze i specjaliści-dietetycy z Gastrohouse Catering. Do sal podajemy je na talerzach. Dbamy o to, żeby jedzenie zawsze było świeże, zrównoważone i dostosowane do potrzeb rozwijającego się malucha.
Na urodzinowe okazje rodzice mogą zamówić torty wykonane z naturalnych i pełnowartościowych produktów. Oferta: COOLinarne studio, Bez cukrzenia.
MEGAMOCNI SUCHANINO
PRZEDSZKOLE
ZAJĘCIA W RAMACH CZESNEGO
Język angielski
Zajęcia te mają charakter zabawy i wprowadzają maluchy w świat języków obcych, ale także stymulują do nauki języka ojczystego. Dzieci w trakcie różnorodnych zabaw (muzycznych, ruchowych) poznają i utrwalają podstawowe słowa, oswajając się z ich brzmieniem i kształtując prawidłową wymowę.
Profilaktyka logopedyczna
Ćwiczenia angażujące mięśnie oddechowe i aparat mowy, które usprawniają umiejętności komunikacji, rozumienia i uczenia się. Poprawa motoryki narządów mowy ma ogromny wpływ na prawidłową wymowę oraz naukę nowych słów.
Trening Umiejętności Społecznych (TUS)
Poznawanie nowych osób, słuchanie innych, rozumienie emocji, zapraszanie do zabawy, dzielenie się, to tylko niektóre sytuacje, z którymi dziecko musi się oswoić. Trening Umiejętności Społecznych uczy właśnie tego, jak radzić sobie w sytuacjach społecznych. Pomaga zdobyć kompetencje, dzięki którym przedszkolaki łatwiej poradzą sobie później np. w szkole.
Warsztaty plastyczno-recyklingowe
Zajęcia koncentrują się na tym, aby wykorzystywać niepotrzebne już materiały do tworzenia nowych przedmiotów i rozwiązań, dbając przy tym o otaczające nas środowisko. Jest to doskonałe połączenie treningu kreatywności, poczucia estetyki i motoryki małej.
Sensoplastyka
Brudzenie, które uaktywnia wszystkie możliwe zmysły, jest bardzo znaczące dla rozwoju mózgu w pierwszych latach. Zajęcia mają na celu rozwój osobowości dzieci, samodzielności, świadomości własnego ciała oraz przestrzeni, a także usprawnienie manualne. Jedyne czego potrzebujemy, aby wziąć udział w zajęciach, to ubrań na zmianę.
Eksperymenty
Cykl zajęć, w trakcie których dziecko wykonuje samodzielnie proste doświadczenia, uzyskując dzięki temu odpowiedzi na nurtujące pytania. Poznaje funkcjonowanie własnego ciała, przedmiotów, zjawisk przyrodniczych. Poprzez eksperymenty rozwija umiejętności psychomotoryczne, myślenie przyczynowo-skutkowe, zdolność skupiania uwagi.
Kuchcikowo
Warsztaty kulinarne kształtują u dzieci praktyczne umiejętności kulinarne, uczą zasad higieny i rozwijają umiejętność bezpiecznego posługiwania się przyborami kuchennymi. Podczas zajęć dzieci poznają zasady zdrowego odżywiania się, uczą się planowania i organizowania swoich działań oraz odkrywają nowe smaki i zapachy.
Warsztaty z ogrodnictwa
Celem warsztatów jest budowanie wiedzy o roślinach, kształtowanie postawy proekologicznej oraz tworzenie warunków do samodzielnego poznawania rzeczywistości przyrodniczej poprzez obserwacje, eksperymentowanie i eksplorowanie.
Świadomy ruch
Zajęcia taneczno-ruchowe rozwijają szereg umiejętności: spostrzegawczość, pamięć, koncentrację uwagi, koordynację wzrokowo-ruchową. Mobilizują do działania oraz wyrabiają wewnętrzną dyscyplinę. Taniec jest odpowiedzią na naturalną potrzebę ruchu dziecka i stanowi świetną zabawę.
Gimnastyka z elementami ruchu rozwijającego wg Weroniki Sherborne
System ćwiczeń i zabaw ruchowych wspomagający rozwój psychomotoryczny małych dzieci. Wykorzystanie dotyku, ruchu oraz wzajemnych relacji fizycznych, emocjonalnych i społecznych do rozszerzenia świadomości własnego ciała, przestrzeni i działanie w niej, a także do pogłębienia kontaktu z innymi ludźmi.
Rytmika
Edukacja muzyczna rozwija wrażliwość estetyczną i poczucie rytmu, kształtuje koordynację ruchową i korzystnie oddziałuje na pracę narządów wewnętrznych czy układu nerwowego. Ruch przy muzyce, śpiew czy gra na instrumentach sprawiają dzieciom mnóstwo radości i zapewniają wszechstronny rozwój.
Teatrzyk cieni
To doskonała okazja, by dziecko mogło wcielić się w rolę widza i aktora – rozbudza ciekawość, wycisza i uspokaja, rozwija kreatywność, wzbogaca słownictwo, kształtuje umiejętność skupienia uwagi, buduje poczucie własnej wartości oraz ćwiczy pamięć. To forma zabawy, która pobudza wyobraźnię jest spontaniczna i twórcza.
Warsztaty teatralno-dramowe
Wykorzystanie elementów dramy i teatru pomoże dzieciom rozwinąć: skupienie, pamięć, postrzeganie, analizowanie i wyciąganie wniosków. Ponadto wzbogaci słownictwo oraz wzmocni koordynacje ruchową i uplastyczni ciało. W trakcie zajęć dzieci będą mogły się otworzyć, wyzwolić swoją kreatywność, uwolnić emocje i rozwinąć wyobraźnię.
Warsztaty o emocjach
Kompetencje zarówno te emocjonalne jak i społeczne kształtują się naturalnie poprzez kontakt z drugim człowiekiem. Dzięki relacjom dziecko zaspokaja potrzebę bliskości, a także uczy się budować więzi. Na zajęciach dzieci rozwijają wrażliwość emocjonalną, empatię, uczą się akceptować własną emocjonalność i odpowiednio reagować na emocje innych.
Warsztaty wiedzy o świecie
Podczas warsztatów dzieci poznają bliżej kultury wybranych krajów. Będą poszerzać informacje na temat podobieństw i różnic występujących w różnych miejscach na świecie. Każdego miesiąca wspólnie przeniesiemy się do ciekawych zakątków.
Kodowanie na dywanie
Nauka podstaw programowania rozwija takie kompetencje jak: logiczne myślenie, zadaniowe podejście do stawianych problemów czy umiejętność pracy zespołowej. Ciekawe formy pracy oraz atrakcyjne pomoce dydaktyczne sprawią, że nauka będzie dla dzieci zabawą.
Gry planszowe
Gry to świetny sposób na rozwijanie umiejętności logicznego myślenia, ćwiczenie koncentracji i cierpliwości. Dodatkowo przez zabawę dzieci rozwijają umiejętności przestrzegania reguł i zasad gry, rozwijają funkcje wzrokowe, słuchowe, dotykowe i poznawcze, ale przede wszystkim uczą się zasad pracy w grupie.






Język angielski
Zajęcia te mają charakter zabawy i wprowadzają maluchy w świat języków obcych, ale także stymulują do nauki języka ojczystego. Dzieci w trakcie różnorodnych zabaw (muzycznych, ruchowych) poznają i utrwalają podstawowe słowa, oswajając się z ich brzmieniem i kształtując prawidłową wymowę.
Profilaktyka logopedyczna
Ćwiczenia angażujące mięśnie oddechowe i aparat mowy, które usprawniają umiejętności komunikacji, rozumienia i uczenia się. Poprawa motoryki narządów mowy ma ogromny wpływ na prawidłową wymowę oraz naukę nowych słów.
Trening Umiejętności Społecznych (TUS)
Poznawanie nowych osób, słuchanie innych, rozumienie emocji, zapraszanie do zabawy, dzielenie się, to tylko niektóre sytuacje, z którymi dziecko musi się oswoić. Trening Umiejętności Społecznych uczy właśnie tego, jak radzić sobie w sytuacjach społecznych. Pomaga zdobyć kompetencje, dzięki którym przedszkolaki łatwiej poradzą sobie później np. w szkole.
Warsztaty plastyczno-recyklingowe
Zajęcia koncentrują się na tym, aby wykorzystywać niepotrzebne już materiały do tworzenia nowych przedmiotów i rozwiązań, dbając przy tym o otaczające nas środowisko. Jest to doskonałe połączenie treningu kreatywności, poczucia estetyki i motoryki małej.
Sensoplastyka
Brudzenie, które uaktywnia wszystkie możliwe zmysły, jest bardzo znaczące dla rozwoju mózgu w pierwszych latach. Zajęcia mają na celu rozwój osobowości dzieci, samodzielności, świadomości własnego ciała oraz przestrzeni, a także usprawnienie manualne. Jedyne czego potrzebujemy, aby wziąć udział w zajęciach, to ubrań na zmianę.
Eksperymenty
Cykl zajęć, w trakcie których dziecko wykonuje samodzielnie proste doświadczenia, uzyskując dzięki temu odpowiedzi na nurtujące pytania. Poznaje funkcjonowanie własnego ciała, przedmiotów, zjawisk przyrodniczych. Poprzez eksperymenty rozwija umiejętności psychomotoryczne, myślenie przyczynowo-skutkowe, zdolność skupiania uwagi.
Kuchcikowo
Warsztaty kulinarne kształtują u dzieci praktyczne umiejętności kulinarne, uczą zasad higieny i rozwijają umiejętność bezpiecznego posługiwania się przyborami kuchennymi. Podczas zajęć dzieci poznają zasady zdrowego odżywiania się, uczą się planowania i organizowania swoich działań oraz odkrywają nowe smaki i zapachy.
Warsztaty z ogrodnictwa
Celem warsztatów jest budowanie wiedzy o roślinach, kształtowanie postawy proekologicznej oraz tworzenie warunków do samodzielnego poznawania rzeczywistości przyrodniczej poprzez obserwacje, eksperymentowanie i eksplorowanie.
Świadomy ruch
Zajęcia taneczno-ruchowe rozwijają szereg umiejętności: spostrzegawczość, pamięć, koncentrację uwagi, koordynację wzrokowo-ruchową. Mobilizują do działania oraz wyrabiają wewnętrzną dyscyplinę. Taniec jest odpowiedzią na naturalną potrzebę ruchu dziecka i stanowi świetną zabawę.
Gimnastyka z elementami ruchu rozwijającego wg Weroniki Sherborne
System ćwiczeń i zabaw ruchowych wspomagający rozwój psychomotoryczny małych dzieci. Wykorzystanie dotyku, ruchu oraz wzajemnych relacji fizycznych, emocjonalnych i społecznych do rozszerzenia świadomości własnego ciała, przestrzeni i działanie w niej, a także do pogłębienia kontaktu z innymi ludźmi.
Rytmika
Edukacja muzyczna rozwija wrażliwość estetyczną i poczucie rytmu, kształtuje koordynację ruchową i korzystnie oddziałuje na pracę narządów wewnętrznych czy układu nerwowego. Ruch przy muzyce, śpiew czy gra na instrumentach sprawiają dzieciom mnóstwo radości i zapewniają wszechstronny rozwój.
Teatrzyk cieni
To doskonała okazja, by dziecko mogło wcielić się w rolę widza i aktora – rozbudza ciekawość, wycisza i uspokaja, rozwija kreatywność, wzbogaca słownictwo, kształtuje umiejętność skupienia uwagi, buduje poczucie własnej wartości oraz ćwiczy pamięć. To forma zabawy, która pobudza wyobraźnię jest spontaniczna i twórcza.
Warsztaty teatralno-dramowe
Wykorzystanie elementów dramy i teatru pomoże dzieciom rozwinąć: skupienie, pamięć, postrzeganie, analizowanie i wyciąganie wniosków. Ponadto wzbogaci słownictwo oraz wzmocni koordynacje ruchową i uplastyczni ciało. W trakcie zajęć dzieci będą mogły się otworzyć, wyzwolić swoją kreatywność, uwolnić emocje i rozwinąć wyobraźnię.
Warsztaty o emocjach
Kompetencje zarówno te emocjonalne jak i społeczne kształtują się naturalnie poprzez kontakt z drugim człowiekiem. Dzięki relacjom dziecko zaspokaja potrzebę bliskości, a także uczy się budować więzi. Na zajęciach dzieci rozwijają wrażliwość emocjonalną, empatię, uczą się akceptować własną emocjonalność i odpowiednio reagować na emocje innych.
Warsztaty wiedzy o świecie
Podczas warsztatów dzieci poznają bliżej kultury wybranych krajów. Będą poszerzać informacje na temat podobieństw i różnic występujących w różnych miejscach na świecie. Każdego miesiąca wspólnie przeniesiemy się do ciekawych zakątków.
Kodowanie na dywanie
Nauka podstaw programowania rozwija takie kompetencje jak: logiczne myślenie, zadaniowe podejście do stawianych problemów czy umiejętność pracy zespołowej. Ciekawe formy pracy oraz atrakcyjne pomoce dydaktyczne sprawią, że nauka będzie dla dzieci zabawą.
Gry planszowe
Gry to świetny sposób na rozwijanie umiejętności logicznego myślenia, ćwiczenie koncentracji i cierpliwości. Dodatkowo przez zabawę dzieci rozwijają umiejętności przestrzegania reguł i zasad gry, rozwijają funkcje wzrokowe, słuchowe, dotykowe i poznawcze, ale przede wszystkim uczą się zasad pracy w grupie.

ZAJĘCIA DODATKOWE
Terapia logopedyczna
Nauka prawidłowego używania języka i całego aparatu mowy to proces wymagający czasu. Jest czymś całkowicie naturalnym, że czasem w tych zmaganiach potrzebne są dodatkowe, wesołe i angażujące ćwiczenia. Zwłaszcza z ulubionym, doświadczonym i radosnym logopedą! Wszystko po to, aby wszelkie trudności przekuć w osiągnięcia i pomóc maluchowi w usprawnieniu jego umiejętności mowy, komunikacji i rozumienia.
Terapia ręki i stopy
Celem zajęć jest rozwijanie motoryki małej, czyli zdolności manualnych oraz poprawa ruchów precyzyjnych. Dzięki dostarczaniu wrażeń dotykowych dzieci poznają różne kształty, struktury materiałów i uczą się je rozpoznawać. Zajęcia pozytywnie wpływają na naukę samodzielności, poprawę stabilizacji, czucie głębokie.
Zajęcia taneczne
Na zajęciach tańca trenujemy koordynację ruchową, kontrolę nad ciałem i łączenie ruchu z muzyką. To wielopoziomowe ćwiczenia angażujące jednocześnie różne obszary mózgu. Oprócz tego, ćwiczymy swoją wytrwałość i uwalniamy emocje. Dajemy się ponieść kołysaniu muzyki.
Joga
Podstawowe i bezpieczne pozycje jogi w formie zabawy o różnym stopniu dynamiki, które mają na celu: poprawę elastyczności ciała i koncentracji, budowanie siły, stabilności, przeciwdziałanie powstawaniu wad postawy.
Judo
Oprócz nauki technik judo czy sztuki miękkiego padania, dzieci uczestniczą w ćwiczeniach ogólnorozwojowych i korekcyjnych. Zabawa i gra włączona do procesu treningowego jest jedną z podstawowych metod rozwijania i doskonalenia cech charakteru.
Przedszkoliada
Gry i zabawy ruchowe mają za zadanie polepszyć ogólny stan zdrowia, ale przede wszystkim wyrobić nawyk aktywności fizycznej. Dzieci przygotowują się mentalnie do współpracy w grupie, zdrowej rywalizacji, umiejętności pogodzenia się z przegraną.
Piłka nożna
Gra w piłkę angażuje wiele grup mięśniowych, wzmacnia i uelastycznia ciało. Ćwiczenia poprawiają kondycję, zwinność i wytrzymałość. Uczy współpracy w grupie i doskonale rozładowuje napięcie mięśniowe.
Multisport
Jest to kompleksowy pakiet zajęć sportowych złożony z różnych dyscyplin. Zajęcia multisport to okazja do nauki współzawodnictwa, jak również pracy zespołowej. Przede wszystkim to jednak dodatkowa dawka aktywności fizycznej, szczególnie dla dzieci o niespożytych pokładach energii!


Terapia logopedyczna
Nauka prawidłowego używania języka i całego aparatu mowy to proces wymagający czasu. Jest czymś całkowicie naturalnym, że czasem w tych zmaganiach potrzebne są dodatkowe, wesołe i angażujące ćwiczenia. Zwłaszcza z ulubionym, doświadczonym i radosnym logopedą! Wszystko po to, aby wszelkie trudności przekuć w osiągnięcia i pomóc maluchowi w usprawnieniu jego umiejętności mowy, komunikacji i rozumienia.
Terapia ręki i stopy
Celem zajęć jest rozwijanie motoryki małej, czyli zdolności manualnych oraz poprawa ruchów precyzyjnych. Dzięki dostarczaniu wrażeń dotykowych dzieci poznają różne kształty, struktury materiałów i uczą się je rozpoznawać. Zajęcia pozytywnie wpływają na naukę samodzielności, poprawę stabilizacji, czucie głębokie.
Zajęcia taneczne
Na zajęciach tańca trenujemy koordynację ruchową, kontrolę nad ciałem i łączenie ruchu z muzyką. To wielopoziomowe ćwiczenia angażujące jednocześnie różne obszary mózgu. Oprócz tego, ćwiczymy swoją wytrwałość i uwalniamy emocje. Dajemy się ponieść kołysaniu muzyki.
Joga
Podstawowe i bezpieczne pozycje jogi w formie zabawy o różnym stopniu dynamiki, które mają na celu: poprawę elastyczności ciała i koncentracji, budowanie siły, stabilności, przeciwdziałanie powstawaniu wad postawy.
Judo
Oprócz nauki technik judo czy sztuki miękkiego padania, dzieci uczestniczą w ćwiczeniach ogólnorozwojowych i korekcyjnych. Zabawa i gra włączona do procesu treningowego jest jedną z podstawowych metod rozwijania i doskonalenia cech charakteru.
Przedszkoliada
Gry i zabawy ruchowe mają za zadanie polepszyć ogólny stan zdrowia, ale przede wszystkim wyrobić nawyk aktywności fizycznej. Dzieci przygotowują się mentalnie do współpracy w grupie, zdrowej rywalizacji, umiejętności pogodzenia się z przegraną.
Piłka nożna
Gra w piłkę angażuje wiele grup mięśniowych, wzmacnia i uelastycznia ciało. Ćwiczenia poprawiają kondycję, zwinność i wytrzymałość. Uczy współpracy w grupie i doskonale rozładowuje napięcie mięśniowe.
Multisport
Jest to kompleksowy pakiet zajęć sportowych złożony z różnych dyscyplin. Zajęcia multisport to okazja do nauki współzawodnictwa, jak również pracy zespołowej. Przede wszystkim to jednak dodatkowa dawka aktywności fizycznej, szczególnie dla dzieci o niespożytych pokładach energii!

MEGAMOCNI SUCHANINO
ŻŁOBEK
ZAJĘCIA W RAMACH CZESNEGO




Zabawy fundaMentalne
Ich celem jest stymulacja wielokierunkowego rozwoju, rozwijanie inteligencji i wrodzonych zdolności poprzez udział w prostych, urozmaiconych i dobrze zaplanowanych zabawach. Uczestnictwo zapewnia maluchom nie tylko przyjemne przeżycia, ale też uczy sposobów poznawania świata, radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami, a przede wszystkim pozwala poznać smak sukcesu.
Warsztaty o emocjach
Kompetencje zarówno te emocjonalne jak i społeczne kształtują się naturalnie poprzez kontakt z drugim człowiekiem. Dzięki tym relacjom dziecko zaspokaja potrzebę bliskości, a także uczy się budować więzi. W konsekwencji kształtuje swoją pozytywną samoocenę, uczy się samodzielności życiowej oraz nawiązywania przyjaźni.
Program ma na celu wprowadzanie dziecka w świat języka angielskiego równolegle do języka polskiego, a z pomocą przychodzą maskotki Baby Beetles. Oprócz nabywania umiejętności językowych można zaobserwować u dzieci poprawę koncentracji, lepszą podzielność uwagi, pogłębienie wrażliwości kulturowej i społecznej.
Teatrzyk cieni
To doskonała okazja, by dziecko mogło wcielić się w rolę widza i aktora – rozbudza ciekawość, wycisza i uspokaja, rozwija kreatywność, wzbogaca słownictwo, kształtuje umiejętność skupienia uwagi, buduje poczucie własnej wartości oraz ćwiczy pamięć. To forma zabawy, która pobudza wyobraźnię jest spontaniczna i twórcza.
Warsztaty plastyczne
Warsztaty rozwijające kreatywność dziecka. Twórczość plastyczna na każdym etapie rozwoju daje dziecku możliwość samodzielnego odkrywania otaczającej go rzeczywistości. Zajęcia pokazują świat piękna, kształtują poczucie estetyki i dają radość z tworzenia. Dzieci mogą także rozładować napięcia, dać wyraz swoim emocjom i świetnie się przy tym bawić!
Sensoplastyka
Brudzenie, które uaktywnia wszystkie możliwe zmysły, jest bardzo znaczące dla rozwoju mózgu w pierwszych latach. Zajęcia mają na celu rozwój osobowości dzieci, samodzielności, świadomości własnego ciała oraz przestrzeni, a także usprawnienie manualne. Jedyne czego potrzebujemy, aby wziąć udział w zajęciach, to ubrań na zmianę.
Zabawy paluszkowe
Zabawy paluszkowe to połączenie treningu dłoni i palców oraz wierszy, rymowanek i piosenek. To choreografia dla słów. Pogłębiają zdolności koncentracji, uczą budowania zadań, usprawniają umiejętności komunikacyjne dziecka, usprawniają motorykę małą. To najlepszy z możliwych wstęp do nauki pisania, a przy tym świetna zabawa, którą można powtarzać w domu z rodzicami i rodzeństwem.
Zabawy ruchowe
To dodatkowa porcja aktywności fizycznej i intelektualnej, w której najważniejszymi bodźcami są ruch, dźwięk i możliwość zabawy z rówieśnikami. Wykorzystujemy lekkie ćwiczenia, poruszanie się w rytm muzyki, wspomagając w ten sposób ogólny rozwój mięśni i motoryki.
Rytmika
Edukacja muzyczna rozwija wrażliwość estetyczną i poczucie rytmu, kształtuje koordynację ruchową i korzystnie oddziałuje na pracę narządów wewnętrznych czy układu nerwowego. Ruch przy muzyce, śpiew czy gra na instrumentach sprawiają dzieciom mnóstwo radości i zapewniają wszechstronny rozwój.
Zabawy fundaMentalne
Ich celem jest stymulacja wielokierunkowego rozwoju, rozwijanie inteligencji i wrodzonych zdolności poprzez udział w prostych, urozmaiconych i dobrze zaplanowanych zabawach. Uczestnictwo zapewnia maluchom nie tylko przyjemne przeżycia, ale też uczy sposobów poznawania świata, radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami, a przede wszystkim pozwala poznać smak sukcesu.
Warsztaty o emocjach
Kompetencje zarówno te emocjonalne jak i społeczne kształtują się naturalnie poprzez kontakt z drugim człowiekiem. Dzięki tym relacjom dziecko zaspokaja potrzebę bliskości, a także uczy się budować więzi. W konsekwencji kształtuje swoją pozytywną samoocenę, uczy się samodzielności życiowej oraz nawiązywania przyjaźni.
Program ma na celu wprowadzanie dziecka w świat języka angielskiego równolegle do języka polskiego, a z pomocą przychodzą maskotki Baby Beetles. Oprócz nabywania umiejętności językowych można zaobserwować u dzieci poprawę koncentracji, lepszą podzielność uwagi, pogłębienie wrażliwości kulturowej i społecznej.
Teatrzyk cieni
To doskonała okazja, by dziecko mogło wcielić się w rolę widza i aktora – rozbudza ciekawość, wycisza i uspokaja, rozwija kreatywność, wzbogaca słownictwo, kształtuje umiejętność skupienia uwagi, buduje poczucie własnej wartości oraz ćwiczy pamięć. To forma zabawy, która pobudza wyobraźnię jest spontaniczna i twórcza.
Warsztaty plastyczne
Warsztaty rozwijające kreatywność dziecka. Twórczość plastyczna na każdym etapie rozwoju daje dziecku możliwość samodzielnego odkrywania otaczającej go rzeczywistości. Zajęcia pokazują świat piękna, kształtują poczucie estetyki i dają radość z tworzenia. Dzieci mogą także rozładować napięcia, dać wyraz swoim emocjom i świetnie się przy tym bawić!
Sensoplastyka
Brudzenie, które uaktywnia wszystkie możliwe zmysły, jest bardzo znaczące dla rozwoju mózgu w pierwszych latach. Zajęcia mają na celu rozwój osobowości dzieci, samodzielności, świadomości własnego ciała oraz przestrzeni, a także usprawnienie manualne. Jedyne czego potrzebujemy, aby wziąć udział w zajęciach, to ubrań na zmianę.
Zabawy paluszkowe
Zabawy paluszkowe to połączenie treningu dłoni i palców oraz wierszy, rymowanek i piosenek. To choreografia dla słów. Pogłębiają zdolności koncentracji, uczą budowania zadań, usprawniają umiejętności komunikacyjne dziecka, usprawniają motorykę małą. To najlepszy z możliwych wstęp do nauki pisania, a przy tym świetna zabawa, którą można powtarzać w domu z rodzicami i rodzeństwem.
Zabawy ruchowe
To dodatkowa porcja aktywności fizycznej i intelektualnej, w której najważniejszymi bodźcami są ruch, dźwięk i możliwość zabawy z rówieśnikami. Wykorzystujemy lekkie ćwiczenia, poruszanie się w rytm muzyki, wspomagając w ten sposób ogólny rozwój mięśni i motoryki.
Rytmika
Edukacja muzyczna rozwija wrażliwość estetyczną i poczucie rytmu, kształtuje koordynację ruchową i korzystnie oddziałuje na pracę narządów wewnętrznych czy układu nerwowego. Ruch przy muzyce, śpiew czy gra na instrumentach sprawiają dzieciom mnóstwo radości i zapewniają wszechstronny rozwój.
