Facebook Pixel Code
Umów spotkanie
Zapisz dziecko

Wybierz grupę wiekową

Żłobek lub przedszkole Szkoła
Nasze placówki

Adres: Lawendowa 1
80-180 Borkowo
Telefon: +48 506 562 053
E-mail: borkowo@megamocni.edu.pl

Godziny otwarcia: 6:00 – 17:30

Przejdź do strony internetowej

Przedszkole MegaMocni PG z preferencyjnymi warunkami dla Związku Uczelni Fahrenheita

18.10.2023
Preferencyjne warunki opieki w Przedszkolu MegaMocni PG zyskali, oprócz Politechniki Gdańskiej, również pracownicy, doktoranci i studenci Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i Uniwersytetu Gdańskiego zrzeszeni w Uczelniach Fahrenheita.

Dzięki decyzji Rektora Politechniki Gdańskiej, teraz wszyscy członkowie społeczności Związku Uczelni Fahrenheita mogą skorzystać z 70% RABATU na czesne w Przedszkolu MegaMocni PG. To niesamowita szansa, aby zapewnić najmłodszym najlepszą opiekę i rozwijające środowisko.

MegaMocni PG wystartowało we wrześniu tego roku. Obecnie znajdują się tam dwie grupy - Poszukiwacze i Konstruktorzy. Dla potrzeb dzieci, obiekt, w którym znajduje się placówka, przeszedł całkowitą modernizację. W ofercie zajęć są m.in: kodowanie na dywanie z robotyką, język angielski, Trening Umiejętności Społecznych (TUS), eksperymenty, gimnastyka paluszkowa, dziecięca matematyka czy sensoplastyka. Zaraz obok przedszkola znajduje się ogrodzony i zacieniony plac zabaw.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń pod numer 797 350 372. Odpowiemy na nurtujące Cię pytania oraz oprowadzimy Cię po przedszkolu.