Facebook Pixel Code
Umów spotkanie
Zapisz dziecko

Wybierz grupę wiekową

Żłobek lub przedszkole Szkoła
Nasze placówki

Adres: Lawendowa 1
80-180 Borkowo
Telefon: +48 506 562 053
E-mail: borkowo@megamocni.edu.pl

Godziny otwarcia: 6:00 – 17:30

Przejdź do strony internetowej

Powstaje nowy żłobek i przedszkole w Baninie!

05.08.2022
W marcu 2024 roku otworzymy kolejną, dziewiątą już, placówkę żłobkowo-przedszkolną na Pomorzu. MegaMocni Banino będzie mieściło się w nowoczesnym budynku z jasnym i pastelowym wnętrzem.

Placówka będzie zlokalizowana w prężnie rozwijającej się części Banina, ul. Dąbrowa 7c (budynek będzie stał przy ul. Lotniczej) – głównej arterii dojazdowej do Portu Lotniczego Gdańsk, wśród osiedli domów jedno- i wielorodzinnych.

Wyposażenie i przyjazna aranżacja sal zaspokoją wszystkie potrzeby dzieci – od wyciszenia do nieskrępowanej kreatywności. Dla bezpieczeństwa najmłodszych teren placówki będzie ogrodzony. Nie zapomnieliśmy o aktywnym spędzaniu czasu na zewnątrz – w ogrodzie Żłobka i Przedszkola MegaMocni Banino powstanie duży plac zabaw!

Bogata oferta przedszkola w ramach czesnego obejmuje: zajęcia z języka angielskiego, zabawy logopedyczne, warsztaty plastyczno-recyklingowe, eksperymenty, gimnastykę paluszkową i ogólnorozwojową, rytmikę oraz Trening Umiejętności Społecznych, wspierający komunikację i budowanie relacji dzieci z rówieśnikami.

W ramach czesnego dzieci w wieku żłobkowym będą uczestniczyły w zajęciach językowych, muzycznych, ruchowych, plastycznych, zabawach sensorycznych oraz bajkoterapii.

Jesteś zainteresowany? Chcesz zapisać się na listę wstępnie zainteresowanych? Porozmawiaj z naszym specjalistą i dowiedz się więcej!

Wszelkich informacji udzieli Kamil Lewandowicz pod nr. tel. 690 111 011 lub emailem k.lewandowicz@megamocni.edu.pl.