Pakiety godzinowe w przedszkolach MegaMocni

14.06.2022
Okres wakacyjny to szczególny czas, kiedy być może będziesz potrzebować opieki nad dzieckiem na wybraną liczbę godzin. Skorzystaj z pakietów godzinowych w przedszkolach w Gdańsku i Gdyni.

Wiemy, jak czasami trudno jest pogodzić plany całej rodziny, połączyć pracę oraz urlop w sezonie wakacyjnym i dostosować to wszystko do potrzeb dziecka. Dlatego wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom i oferujemy opiekę na tyle godzin, ile potrzebujesz.

Z pakietów godzinowych możesz skorzystać, na przykład gdy:

• aktualne przedszkole Twojego dziecka ma przerwę wakacyjną,
  • wracasz (lub planujesz wrócić) do pracy i chcesz sprawdzić, jak Twoje dziecko będzie funkcjonowało w przedszkolu,
  • wiesz, że Twoje dziecko będzie potrzebowało w danym miesiącu opieki na godziny.

Zgłoś się do nas!

W miarę dostępności miejsc w danej placówce jest możliwość wykupienia na miesiąc pakietu opieki nad dzieckiem przedszkolnym:

25 godzin – 300 zł,

50 godzin – 500 zł,

100 godzin – 850 zł.

W tej cenie są wszystkie opłaty – opieka na wybraną liczbę godzin oraz całodzienne wyżywienie.