Edukacja się opłaca! Złóż wniosek o MegaMocne Stypendium dla swojego dziecka.

14.10.2024

Dzień Edukacji Narodowej to ważne święto w placówkach MegaMocni. W tym czasie szczególnie doceniamy pracę naszej kadry. Z dumą podziwiamy to, w jak innowacyjny i profesjonalny sposób nauczyciele w przedszkolach MegaMocni pokazują świat najmłodszym. Chcemy, aby każde dziecko miało dostęp do takiej formy edukacji, dlatego właśnie dziś, 14 października, poszerzamy nasz dotychczasowy program stypendialny! Jak zdobyć dofinansowanie? Jakie dokumenty należy wypełnić? Poniżej znajdziesz wszystkie szczegóły!

Więcej placówek, więcej możliwości

Dotychczas MegaMocne Stypendium przydzielane było dzieciom z dzielnicy Stogi. Pilotażowa edycja naszego programu pokazała, jak wielu rodzicom zależy na rozwoju swoich pociech, jednak nie zawsze codzienność pozwala na realizację tych pragnień. Aby wyrównać dostęp do edukacji i dać szansę na wszechstronny rozwój wszystkim dzieciom, otworzyliśmy nabór w aż 10 przedszkolach MegaMocni!

Lista placówek, w których uruchamiamy Stypendium:

Niepublicznego Przedszkola MegaMocni Jasień

Niepubliczngo Przedszkola MegaMocni Borkowo

Niepubliczngo Przedszkola MegaMocni Rotmanka

Niepubliczngo Przedszkola MegaMocni Banino

Niepubliczngo Przedszkola MegaMocni Gowidlino

Niepubliczngo Przedszkola MegaMocni Mały Kack

Niepubliczngo Przedszkola MegaMocni Stogi

Niepubliczngo Przedszkola MegaMocni Strzyża

Niepubliczngo Przedszkola MegaMocni Suchanino

Niepubliczngo Przedszkola MegaMocni Zaspa

Warunki otrzymania stypendium

Aby otrzymać dofinansowanie, należy spełnić dwa warunki:

✅ dziecko jest mieszkańcem wybranej gminy: Gdańsk, Pruszcz Gdański, Sierakowice, Żukowo lub Gdynia

✅ w momencie rozpoczęcia edukacji przedszkolnej dziecko jest w wieku od 2,5 do 6 lat

Co zwiększa szansę na zdobycie MegaMocnego Stypendium?

👉 orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego dziecka

👉 opinia o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka

👉 Karta dużej rodziny

👉 poświadczenie z Ośrodka Kultury (m.in. Dom Kultury, Biblioteka) o regularnym uczęszczaniu na zajęcia lub wydarzenia organizowane przez wskazaną instytucję

👉 poświadczenie z MOPRU/GOPSU o korzystaniu z programów wsparcia finansowego

👉 poświadczona niepełnosprawność rodzica dziecka

👉 poświadczenie z MOPRU/GOPSU o objęciu rodziny dziecka wsparciem z uwagi na trudną sytuację opiekuńczo-wychowawczą

👉 ukończenie żłobka MegaMocni

Ważne daty

🗓️ 28.10.2024 do godz. 12:00 – do tego dnia należy wysłać kopie niezbędnych dokumentów na adres mailowy pomocni@megamocni.edu.pl, wpisując w temacie stypendium i nazwa placówki, do której rodzic chce zapisać dziecko (np. Stypendium MegaMocni Jasień).

🗓️ 29.10.2024 o godz. 15:00 – ogłoszenie wyników naboru drogą mailową.

🗓️ 4.11.2024 – do tego dnia należy donieść podpisaną umowę

Lista potrzebnych dokumentów gotowych do pobrania oraz regulamin akcji:

Wniosek o MegaMocne Stypendium

Oświadczenie o zamieszkaniu

Regulamin MegaMocnego Stypendium

Nie przegap daty wysłania niezbędnych dokumentów – zapewnij dziecku najlepszy start w przyszłość za 1 zł!