Dni Otwarte w marcu

06.03.2023
Dni Otwarte w żłobku i przedszkolu czy szkole to idealna okazja, aby przekonać się, że to miejsce bezpieczne i dostosowane do potrzeb Twojego dziecka. Możesz poznać dyrektora i kadrę placówki oraz odpowiedzi na nurtujące cię pytania. Sprawdź nasz harmonogram spotkań na marzec.

Już 11 marca, w godz. 9:00-12:00 widzimy się w MegaMocni Jasień. Gdzie na dzieci czeka mnóstwo aktywności, m.in. zabawy ruchowo-muzyczne, sensoryczne, literackich oraz kodowanie i robotyka. Na tych, którzy zdecydują się podpisać umowę w tym dniu, czeka 350 zł zniżki na pierwsze czesne! Więcej atrakcji znajdziesz w wydarzeniu na facebooku.

Kolejny weekend należy do MegaMocni Borkowo. Dni Otwarte odbędą się u nich 18 marca, w godz. 10:00-12:00. Placówka przygotowała 5 specjalnych pomieszczeń, które najmłodsi będą mogli eksplorować. To komnata wygibasów, 5 smaków, kolorów, eksperymentów i sensoryczna. Koniecznie sprawdź, co się w nich kryje. Tutaj także rodzice, którzy zdecydują się podpisać umowę w Dniu Otwartym, czeka 350 zł zniżki na pierwsze czesne!

25 marca, w godz. 10:00-13:00, zapraszamy do Gowidlina! Swoje drzwi otwiera Szkoła Podstawowa i Przedszkole MegaMocni. Oprócz poznania dyrekcji i przestrzeni zaplanowaliśmy wiele atrakcji dla dzieci i rodziców:

• inscenizacja legendy o powstaniu Kaszub z udziałem dzieci,
  • poczęstunek i warsztaty kulinarne „Kaszubskie przysmaki”,
  • warsztaty filcowania,
  • warsztaty malowania na folii,
  • warsztaty plastyczne „Wiosenne cuda”,
  • wspólne sadzenie roślin i zakładanie wiosennych ogródków,
  • zabawy z robotami edukacyjnymi Photon i tablicą multimedialną,
  • malowanie twarzy,
  • plecenie warkoczyków,
  • MegaMocna fotobudka.

A jeśli już teraz jesteś zdecydowany na wybór jednej z naszych placówek edukacyjnych, nie pozostało nic innego jak wypełnić formularz zapisu.

Rekrutacja na rok 2023/2024 trwa!