Dni Otwarte w kwietniu

29.03.2023
Dni otwarte w żłobkach i przedszkolach są m.in. po to, aby dziecko mogło zapoznać się z przestrzenią, nawiązać pierwsze relacje z kadrą i być może przyszłymi kolegami i koleżankami z grupy oraz świetnie się bawić!

Od razu 1 kwietnia o godz. 11:00 zaczynamy Dniami Otwartymi w MegaMocni Stogi. Wiosna na pewno zawita tam za sprawą m.in. warsztatów ogrodniczych, specjalnej fotobudki oraz wielkanocnej sensoplastyki. Będziesz miał(a) okazję zobaczyć nasz ogródek, który powoli budzi się do życia i już niedługo dzieci będą spędzały tam wiele czasu, opiekując się roślinami. Jeśli zdecydujesz się podpisać umowę – dostaniesz 350 zł zniżki na pierwsze czesne! Zerknij na wydarzenie facebookowe.

Kolejny weekend to Święta Wielkanocne, ale tuż po nich, czyli 15 kwietnia zapraszamy na Zaspę. W godz. 10:00-12:00 zajrzyj do Żłobka i Przedszkola MegaMocni Zaspa przy ul. Startowe 4a w Gdańsku. Co przygotowaliśmy dla dzieci i rodziców?

• Zabawy sensoryczne z przeszkodami.
  • Wiosenne porządki z robotem.
  • Zajęcia z sensoplastyczne.
  • Kącik kulinarny – smacznie i zdrowo.
  • Kącik szalonych eksperymentów.

Na tych, którzy zdecydują się podpisać umowę w tym dniu, czeka 200 zł zniżki na pierwsze czesne!

A już 22 kwietnia Dzień Otwarty odbędzie się w MegaMocni Gościcino. Zapraszamy od godz. 10:00 do 12:00 do żłobka i przedszkola przy. ul. Fabrycznej 5 w Gościcinie. Jakie atrakcje czekają na Ciebie i Twoje dziecko?

•  Kreatywna ciastolina.
  •  Malowanie na folii.
  •  Zabawa w archeologa.
  •  Kącik naturalno-ekologiczny.
  •  Boso przez świat – ścieżka sensoryczna.
  •  Fotobudka.

Zniżka w Gościcinie w wysokości 490 zł obowiązuje na opiekę w żłobku tylko przy podpisaniu umowy w Dniu Otwartym.

A jeśli już teraz jesteś zdecydowany na wybór jednej z naszych placówek edukacyjnych, nie pozostało nic innego jak wypełnić formularz zapisu.

Rekrutacja na rok 2023/2024 trwa!