Przerwy wakacyjne i pakiety godzinowe - lato 2023

20.06.2023
Podczas wakacji nasze żłobki i przedszkola mają 2-tygodniowe przerwy na naprawy, remonty i odpoczynek kadry. Wyjątkiem od tej reguły jest Gościcino, które jest placówką publiczną.

Poza tym czasem, dzieci będąc pod naszą opieką podczas letnich miesięcy, dużo czasu spędzają na zewnątrz, korzystają z pogody, bawią się w najlepsze! Dlatego jeśli twoja placówka ma wakacyjną przerwę, możesz skorzystać z opieki w MegaMocnych przedszkolach w formie pakietów godzinowych.

W zależności od twoich potrzeb i dostępności miejsc możesz wykupić na miesiąc pakiet:

• 25 godzin opieki za 450 zł,
  • 50 godzin opieki za 650 zł,
  • 100 godzin opieki za 1000 zł.

W tej cenie jest całodzienne wyżywienie dziecka.

Jeśli jesteś zainteresowany pakietem godzinowym, wystarczy, że napiszesz do naszego dyrektora poprzez formularz kontaktowy. Wybierz lokalizację, którą jesteś zainteresowany i napisz w rubryce wiadomość dopisek o pakietach na wakacje.

Szczegóły w regulaminie.