Otwarcie Przedszkola MegaMocni PG

22.09.2023
Dzień pełen emcji już za nami. Oficjalne otwarcie Przedszkola MegaMocni PG odbyło się w przedostatnim tygodniu września. Grupy konstruktorów oraz poszukiwaczy przywitały w swoich prograch przedstawicieli Politechniki Gdańskiej.

Podjęcie współpracy z Politechniką Gdańską było dla nas ważnym wydarzeniem. Cieszymy się, że uroczysta inauguracja odbyła się wraz z prof. Krzysztofem Wilde, Rektorem Politechniki oraz jej przedstawicielami - kanclerzem Mariuszem Milerem, zastępcą kanclerza Anną Gerlach oraz Ewą Michałowską z Biura Kanclerza.

Był to istotny dzień nie tylko dla naszego zespołu i zaproszonych gości, ale również dla przedszkolaków. Część z nich wzięła udział w przecięciu wstęgi oraz wręczyła upominki w postaci pluszowych misiów naszym gościom.

Dzieci przygotowały piosenkę oraz książeczkę ze swoimi rysunkami. Miały mnóstwo do opowiedzenia Panu Rektorowi. Pod koniec, przedstawiciele PG wręczyli grupie konstruktorów i poszukiwaczy prezenty, za które serdecznie dziękujemy!