MegaMocni Jasień najlepszym przedszkolem w województwie!

10.02.2022
Nasza placówka MegaMocni Jasień otrzymała tytuł Przedszkola Roku w plebiscycie edukacyjnym organizowanym przez Dziennik Bałtycki. W dzisiejszym papierowym wydaniu gazety znajdziecie więcej informacji na jej temat.

Plebiscyt składał się z kilku etapów – najpierw odbył się etap powiatowy, później – wojewódzki. Przyznany tytuł Przedszkola Roku to ogromne docenienie naszej pracy, zaangażowania w edukację oraz wychowanie dzieci. Wiemy, że nasze działania idą w dobrą stronę. Bardzo dziękujemy za wszystkie głosy rodzicom oraz sympatykom naszego przedszkola oraz marki MegaMocni.

Placówka na gdańskim Jasieniu powstała w 2020 roku. Uczęszcza do niej ponad 160 dzieci w 2 grupach żłobkowych i 5 przedszkolnych. Placówka stawia na wszechstronny rozwój dzieci m.in. poprzez: zajęcia ruchowe, logopedyczne, sensoplastyczne czy rytmikę. Kładzie też duży nacisk na ekologię – dzieci uczestniczą w warsztatach plastyczno-recyklingowych, opiekują się roślinami.

Jeśli chcesz posłać swoje dziecko do naszej placówki na Jasieniu, zapraszamy do kontaktu lub wypełnienia formularza.