Bezpieczna droga do szkoły i przedszkola MegaMocni Gowidlino

15.07.2024

Bezpieczeństwo naszych podopiecznych jest dla nas najważniejsze, dlatego zapewniamy je nie tylko w naszej placówce, ale również w drodze do i ze szkoły oraz przedszkola MegaMocni Gowidlino.

W roku szkolnym każdego dnia między Gowidlinem a okolicznymi miejscowościami kursuje MegaMocny bus, który odbiera dzieci ze wskazanej lokalizacji i zawozi bezpośrednio do szkoły oraz przedszkola.

Chcesz zapewnić swojemu dziecku bezpieczną drogę do placówki? Sprawdź, jak to zrobić!

Jak zarezerwować miejsce w busie?

Skontaktuj się z nami pod nr 798 385 962 - przedstawimy Ci szczegóły i omówimy możliwość skorzystania z oferty dojazdów.

Jaka jest cena dojazdów?

Koszt usługi jest zależny od miejscowości, z której pochodzi dziecko.

Co jeśli na rozkładzie nie ma Twojej miejscowości?

To nie problem! Skontaktuj się z nami, a my postaramy się zapewnić Twojemu dziecku bezpieczny dojazd do szkoły i przedszkola MegaMocni.

Czekamy na Twój telefon i do zobaczenia w drodze do MegaMocnych Gowidlino!