Facebook Pixel Code
Umów spotkanie
Zapisz dziecko

Wybierz grupę wiekową

Żłobek lub przedszkole Szkoła
Nasze placówki

Adres: Lawendowa 1
80-180 Borkowo
Telefon: +48 506 562 053
E-mail: borkowo@megamocni.edu.pl

Godziny otwarcia: 6:00 – 17:30

Przejdź do strony internetowej

Akcje charytatywne naszych placówek

02.02.2024

To przykład tylko kilku wybranych wydarzeń, w których wzięły udział nasze placówki. Co daje włączanie dzieci w akcje charytatywne? Przede wszystkim uczymy dzieci podejmowania inicjatyw w zakresie wsparcia dla innych oraz wdrażamy do działań opartych na wartościach i relacjach społecznych.

  • Zbiórka dla ,,Rogatego Rancza”- zebrana kwota została przekazana Schronisku w Bojanie, w którym przebywają przede wszystkim zwierzęta gospodarskie (głównie z interwencji).
  • Zbiórka rzeczy higienicznych/słoiczków dla dzieci dal Hospicjum „Bursztynowa Przystań”.
  • Zbiórka potrzebnych artykułów dla Domu dla Dzieci w Rumii oraz Domu dla Dzieci nr 2 w Gdyni.
  • Zbiórka dla schroniska.
  • Akcja ,,Kolorowe Kredki”- zbieranie zużytych i nowych kredek oraz artykułów biurowych. Z uzyskanych materiałów wolontariusze tworzą piórniki, które są następnie przekazywane do szpitali czy fundacji. Dodatkowo tworzona jest biżuteria oraz inne ozdoby, które są przekazywane na aukcje charytatywne lub inne zbiórki.
  • Akcja "Serce za odwagę" - dzieci przygotowały kartki świąteczne dla weteranów II wojny światowej, którym zawdzięczamy wolną i niepodległą Polskę. To dzięki nim możemy bawić się, malować, tańczyć, śpiewać i poszerzać swoją wiedzę – bez przeszkód!

Brawa dla dzieci oraz ich rodziców z MegaMocnych! To dzięki Wam udało się zrobić tyle dobra.
#PomocniMegaMocni