O TOBIE

Możesz nie zdawać sobie sprawy z faktu, że Twoja obecność tu świadczy o Tobie naprawdę wiele. Twoją głowę zaprzątają zapewne myśli, gdzie Twoje dziecko będzie szczęśliwe, bezpieczne, otoczone opieką, podczas gdy Ty będziesz mógł realizować i spełniać się w życiowych rolach. Obejmujesz je „po godzinach” pełnienia najbardziej wymagającej z ról – bycia rodzicem.

Skoro tu jesteś, oznacza to, że troszczysz się i zależy Ci, aby maleńki jeszcze człowiek, którego stworzyłeś, otrzymał najlepszy start i wyposażenie na przyszłość. Chcesz, żeby był szczęśliwy, jakąkolwiek drogę wybierze. Wiesz jednak dobrze, że przed tym momentem wyboru jest jeszcze długa droga, na którą chciałbyś przygotować dla niego wszystkie niezbędne pomoce i wiedzę.

Jesteśmy tu, żeby powiedzieć Ci – zrobiłeś już i nadal robisz kawał świetnej roboty! Absolutnie nikt, nie zrobiłby tego lepiej od Ciebie! Dalej nie musisz jednak iść już sam. Jesteśmy tu dla Ciebie, troskliwi i uważni, wyposażeni w narzędzia, umiejętności i wiedzę, z doświadczonymi specjalistami. Jesteśmy gotowi wspomóc Cię w przygotowaniu Twojego dziecka, by było gotowe na moment, kiedy będzie musiało wyruszy we własną życiową drogę.