MegaMocni PG na Pikniku Zdrowia Rady Dzielnicy Wrzeszcz Górny
Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko na Pikniku Zdrowia Rady Dzielnicy Wrzeszcz już 13.06 w godzinach 12:00-16:00 w Park De Gaulle'a.
Przygotowaliśmy dla Was m.in.:
- malowanie buziek
- naklejanie kolorowych tatuaży
- balony
- warsztaty plastyczne
- tor przeszkód
Przyjdź bez zapisu i skorzystaj z bezpłatnych atrakcji.
Więcej o wydarzeniu znajdziesz tutaj.
